vrijdag 17 november 2023

SFC URBAN TRAIL op 19 november


Op 19 november 2023 kan je deelnemen aan de derde editie van de SFC Urban Trail. Het wandel- en loopevenement ten voordele van kansarme jongeren gaat door op 19/11/2023 in het Sint-Franciscuscollege te Heusden-Zolder (Minderbroedersstraat 11).

Het traject doorkruist opnieuw lokale industriegebouwen, mijnerfgoed, onze schoolgebouwen. Wie kiest voor de lange afstand doorkruist natuurgebied de Galgenberg (8 km) en optioneel loop je nog wat extra kilometers over de mijnterril (11 km). Voor deze afstand is er een bevoorrading voorzien na 5 km. Er zijn kleedkamers beschikbaar en er is de mogelijkheid om te douchen en een versnapering te nuttigen achteraf.

De vertrekuren zijn als volgt:
- lange afstand lopen (8/11 km): 10 u.
- korte afstand lopen (5 km): 10.05 u.
- lange afstand wandelen (8/11 km): 10.15 u.
- korte afstand wandelen (5 km): 10.15 u.

Voor onze leerlingen is de kostprijs 2,00 EUR, voor externen is de kostprijs 5,00 EUR indien u vooraf inschrijft. Als u kiest voor een daginschrijving is de kostprijs 10,00 EUR. Na het invullen van dit formulier ontvangt u een bevestigingsmail met de betalingsgegevens.
Info & inschrijvingen via www.sfc.be
Dank aan Joseph Bams voor de archieffoto's