woensdag 30 september 2026

Expo niveau: Matador - Chinoek Leyssens

maandag 12 oktober - dinsdag 12 januari
Wie ben ik? Wat maakt me menselijk? En hoe geef ik betekenis aan dit leven? zijn enkele vragen die Chinoek Leyssens opwerpt in haar werken voor de expo Matador. Centraal staat de innerlijke strijd – die ook de stierenvechter kent wanneer hij beslist de stier wel of niet te doden – en de talismannen die helpen bij het maken van deze beslissingen. Dankzij expo niveau krijgt werk van onze bibliotheekbezoekers gedurende 3 maanden een prominente plek op de 2de en 3de verdieping.

Ben jij klaar om je werk te delen met een groter publiek? Dan zijn wij op zoek naar jou.
Voor wie?
Je bent lid van onze bibliotheek. We geven de voorkeur aan inwoners van Heusden-Zolder. Je schildert, fotografeert of illustreert: belangrijk is dat het werk opgehangen kan worden via onze ophangsystemen. Er worden geen kunstwerken in de ruimte geplaatst.

Je hebt een mooi oeuvre opgebouwd en je werk is klaar om gezien te worden. Het is belangrijk dat er een rode draad/samenhang is tussen de kunstwerken. Het reglement vind je hier terug

Wat bieden wij?
Een expositieruimte waar jouw werk drie maanden lang de aandacht krijgt die het verdient.
Je bereikt een breed en divers publiek.
Wij geven jouw expo een plekje op onze communicatiekanalen.

Hoe werkt het?
Om een boeiend en gevarieerd aanbod te garanderen, maken we een selectie uit de aanmeldingen. Heb jij een oeuvre dat klaar is om bewonderd te worden, twijfel dan niet en stel je kandidaat via ons online inschrijvingsformulier hieronder.

Samen maken we van de bibliotheek een bruisende creatieve plek!
Inschrijvingsfomulier Meld je u hier aan