Gisteren vond het koningschieten plaats binnen de C.R.N.A.B.-bond, een tweede Belgische federatie waarbij wij sinds enkele jaren zijn aangesloten. Dit evenement bracht opnieuw spanning en sportieve strijd met zich mee.
Ons traditionele koningschieten voor de K.N.B.B.W. zal, zoals elk jaar, doorgaan op Onze-Lieve-Heer Hemelvaart. Dit blijft een vaste waarde binnen onze kalender waar we met veel enthousiasme naar uitkijken.
Sterke Opkomst en Spannende Wedstrijd
Tijdens het koningschieten van de C.R.N.A.B. namen acht deelnemers het tegen elkaar op in de strijd om de titel. Er werden tien ronden geschoten op het keizerblok. Na deze ronden slaagden drie schutters erin het blok neer te halen: Kris Vos, Danny Coenen en onze jongste deelnemer, jeugdschutter Luca Deferme.
Beslissende Kamping
Na zes bijkomende ronden in de kamping was het uiteindelijk onze jongste deelnemer, Luca Deferme, die erin slaagde het blok opnieuw naar beneden te halen. Hiermee kroonde hij zich tot koning van de C.R.N.A.B.
Op Weg naar de Nationale Keizerschieting
Met deze overwinning verzekert Luca zich niet alleen van de titel, maar ook van een plaats op de nationale keizerschieting in Wichelen, die zal plaatsvinden op 21 juli 2026. Een prachtige prestatie en een veelbelovende stap richting dit nationale evenement. Dank aan Jimmy van Schuttergilde OLV Heusden
