zaterdag 9 mei 2026

Vanavond was het Match Day tussen Scouts Eversel en Scouts De Perenboom


Vanavond was er een voetbalwedstrijd tussen de Scouts Eversel en Scouts De Perenboom, het zal  een gezellige en sportieve Match Day worden met veel supporters van beide kampen. De wedstrijd wordt gespeeld op de jeugdterreinen van Eversel, aan de scoutslokalen in de Butastraat.

Vanaf 17 uur was iedereen welkom om langs te komen supporteren en te genieten van heerlijke hotdogs in een gezellige scoutsfeer. Om 17.15 uur wordt de aftrap gegeven en zullen beide ploegen alles op alles zetten voor de overwinning.

Scouts Perenboom gaat met de winst naar huis eindstand 5 - 3 dit zijn de spelers in groene uitrusting op het veld, maar sfeer en plezier waren sowieso gegarandeerd op het naast het veld. Supporters, vrienden en sympathisanten waren massaal afgezakt naar de Butastraat  om hun ploeg naar de overwinning te roepen.

Het was een leuke avond geworden vol voetbal, ambiance en echte scouting-spirit op de jeugdterreinen van Eversel. Foto's en verslag Rudi Coomans