Vandaag opent NFashion Store officieel de deuren in Heusden-Zolder. Achter de winkel staat Natasja Ungvari (34), mama van twee jonge kindjes en al jarenlang gepassioneerd door mode. Wat begon als online verkoop van dameskleding groeide uit tot een grote droom die vandaag werkelijkheid wordt: een eigen kledingzaak waar vrouwen zich mooi, stijlvol en zelfzeker kunnen voelen.
Van passie naar eigen winkel
Natasja werkte in het verleden altijd in de kledingsector en bleef ook tijdens het moederschap actief met online verkoop van damesmode. Dankzij die ervaring én haar liefde voor mode ontstond het idee om een eigen winkel te openen.
“Mode is altijd mijn grote passie geweest. Ik ben enorm trots dat ik nu mijn eigen kledingzaak kan openen,” vertelt ze enthousiast.
Trendy damesmode aan betaalbare prijzen
Bij NFashion Store vinden klanten een zorgvuldig samengestelde collectie dameskleding, accessoires, juwelen en handtassen. De collecties worden volledig gekozen op gevoel, trends en kwaliteit, zonder zich vast te pinnen op specifieke merken. Zo blijft het aanbod telkens vernieuwend en verrassend.
De winkel focust op trendy kleding met een goede prijs-kwaliteitverhouding. “Het leven is al duur genoeg,” zegt Natasja. “Daarom wil ik mode aanbieden die betaalbaar blijft, zonder in te boeten op stijl of kwaliteit.”
Daarnaast mogen klanten regelmatig leuke acties en elke maand nieuwe collecties verwachten.
Meer dan alleen kleding
De plannen voor NFashion Store stoppen niet bij kleding en accessoires. In de komende maanden wil Natasja het aanbod verder uitbreiden met schoenen, parfum, skincare en andere leuke hebbedingen.
Alles draait rond haar persoonlijke motto:
“Voel je mooi, elke dag opnieuw!”
Ook online bestellen mogelijk
Hoewel er geen webshop is, kunnen klanten wel eenvoudig online bestellen via Instagram en Facebook. Bestellingen kunnen met de post verzonden worden of afgehaald worden in de winkel.
Via Instagram blijven klanten bovendien dagelijks op de hoogte van nieuwe collecties, acties, reels, stories en modetrends.
Instagram:
@nfashionstore__
Praktische info
Adres
Belikstraat 14
3550 Heusden-Zolder
Openingsuren
- Donderdag: 10u00 – 18u00
- Vrijdag: 10u00 – 18u00
- Zaterdag: 10u00 – 17u00
- Elke 2de en 4de zondag van de maand: 13u00 – 17u00
Met de opening van NFashion Store krijgt Heusden-Zolder er een frisse, trendy en warme modezaak bij waar persoonlijke service, betaalbare mode en passie centraal staan.








