
HEUSDEN-ZOLDER – Tibo Soeffers (foto rechts) en Daan Swinnen (foto links) zijn zaterdagochtend vanuit Amsterdam vertrokken richting Belgrado, waar ze zullen deelnemen aan het wereldkampioenschap U18 ijshockey. De twee jonge talenten vertegenwoordigen samen met nog twee ploeggenoten van Haskey Hasselt België op het internationale toneel.
Het tornooi brengt verschillende landen samen in divisie IIb. Naast België nemen ook Nederland, Mexico, Chinese Taipei, gastland Servië en Australië deel aan de groepsfase. De competitie belooft spannend te worden, met sterke tegenstanders uit verschillende continenten.
De eerste wedstrijd staat gepland op zondag 5 april om 16 uur. In deze openingsmatch nemen Soeffers, Swinnen en hun team het op tegen Mexico.
Supporters hoeven niets te missen van het toernooi. De wedstrijden worden live uitgezonden in de cafetaria van de schaatsbaan van Hasselt, de thuisbasis van Haskey Hasselt. Voor wie liever vanuit de zetel kijkt, zijn de wedstrijden ook online te volgen via de officiële streamingdienst: https://iihf.tv/.
Met hun deelname zetten de jonge spelers uit Heusden-Zolder opnieuw een mooie stap in hun sportieve carrière. De lokale gemeenschap kijkt alvast vol trots en verwachting uit naar hun prestaties op het wereldkampioenschap. Dank aan Dominique Vrancken voor verslag en foto doorKristel Quintens