zondag 15 maart 2026

Wat een start bij Wandelend Paal in Eversel!!!


Vanmorgen mochten ze al heel wat inschrijvingen ontvangen voor de wandeltochten van Wandelend Paal tijdens de Sint Baafstocht. Tussen de 1800 en 2000 wandelaars aan de start met deze mooie dag. De belangstelling was groot voor alle afstanden, van de korte familiewandelingen tot de langere tochten door het mooie groen van Eversel en omgeving. 

De absolute blikvanger van de dag was zonder twijfel de speurtocht met Archeoloog Arthur. Heel wat gezinnen met kinderen schreven zich enthousiast in om samen op avontuur te gaan tijdens deze leuke ontdekkingstocht.

Het was een prachtige wandeldag voor iedere deelnemer met een controlepost bij wzc De Bloemelingen  en zo samen onderweg samen genieten van natuur, beweging en gezelligheid. Bedankt aan iedereen die zich al inschreef en tot binnenkort op de wandelpaden!  Foto's met dank aan Robert Bos en veslag Rudi Coomans