






Dank an RB Fotografie, en verslag Rudi CoomansDe wintertornooien van P.C. Olympia, die plaatsvinden eind maart en begin april 2026, waren al meteen een schot in de roos: tal van enthousiaste ploegen namen deel en zorgden voor sportieve en sfeervolle wedstrijden.
Op zaterdag 28 maart werd het tornooi geopend met de H/HR tripletten. De deelnemers brachten meteen spannende en mooie wedstrijden, waarbij fairplay en plezier centraal stonden.
Op zondag 29 maart komen de gemengde doubletten in actie. Ook hier wordt een sterke opkomst verwacht, met een hoog spelniveau en een gezellige, vriendschappelijke sfeer.
Op woensdag 1 april wordt het tornooi afgesloten met de 50+ tripletten. Hier zullen ervaring en spelinzicht ongetwijfeld zorgen voor boeiende en verrassende wedstrijden.
Voor meer informatie over deze speeldagen kan je terecht via e-mail: brecht.claes@telenet.be.
P.C. Olympia Veenderweg 48 te 3550 Heusden-Zolder