


Op het Vlaams kampioenschap veldlopen lieten de atleten van Meylandt AC opnieuw zien hoeveel inzet en karakter ze hebben op het zware, modderige parcours. Laura liep een sterke wedstrijd die beloond werd met een 8ste plaats.
Saar schitterde bij de eerstejaars miniemen. Ze liep één van haar beste wedstrijden van het seizoen en eindigde knap als 4de.
Lise voelde al bij de eerste pas hoe glibberig het parcours was. Ze bleef nipt overeind en liep nog een verdienstelijke wedstrijd.
Arne nam bij de eerstejaars cadetten liep lang aan de leiding en moest uiteindelijk slechts één tegenstander voor zich dulden. Een prachtige zilveren medaille voor Arne, die nu al uitkijkt naar een nieuwe gooi naar goud volgend jaar.
Lio maakte van dichtbij kennis met de modder. Na 100m ging ze onderuit, maar ze krabbelde snel recht en liep naar een mooie 4de plaats bij de scholieren.
Roos, die door ziekte niet kon deelnemen aan het Vlaams kampioenschap. Extra jammer, want vorige week bewees ze in de Crosscup van Diest nog haar topvorm door als 2de te finishen bij de eerstejaars cadetten en een podium zat er nu ook zeker in.We wensen haar veel beterschap!
Dank aan Marc Hermans van Meylandt AC
