Gisterenavond opende in de compressorenzaal van ZLDR Luchtfabriek de expo SEIR van Honey Kazerooni en Niaz Mirmobini, in het kader van Rumi Passion. Bezoekers werden verwelkomd met de warme geur van saffraan en thee en meegenomen op een innerlijke reis, geïnspireerd door de ideeën van Rumi.
Met een combinatie van fotografie en kalligrafie deelden Honey en Niaz hun persoonlijke zoektocht naar innerlijke bevrijding en zelfrespect. Hun werk weerspiegelt niet alleen hun artistieke visie, maar ook hun migratieverhaal en hun engagement binnen de kunstopleidingen van PXL, waar ze actief zijn als student en onderzoeker.
De expo SEIR is nog gratis te bezoeken tot en met 4 januari in ZLDR Luchtfabriek (gesloten op maandag en dinsdag, evenals op Kerstdag en Nieuwjaarsdag). Een aanrader voor wie even wil vertragen en zich wil laten raken door beeld, woord en betekenis.
Dank aan Jana Schäfer voor de foto's, verslag Rudi Coomans voor www.nieuwsheusdenzolder.be