vrijdag 28 november 2025

Sinterklaasfeest Sint-Baaf in Eversel


Op vrijdagavond werd de feestzaal Sint-Baaf in Eversel omgetoverd tot een warme, feestelijke plek voor een onvergetelijk Sinterklaasfeest, georganiseerd door Raak Eversel. Vanaf 19.00 uur liep de zaal vol met enthousiaste leden van Variant  De sfeer zat er meteen goed in en de verwachtingen waren hoog.

De avond startte met levendige sketches en optredens van Piet Piraat, Mega Mindy en Kabouter Plop. Deze drie hoofdpersonages brachten humor, dans en speels entertainment dat het publiek vanaf de eerste minuut meesleepte. Tussen de acts door zorgden bekende hits van Jan Smit en K3 voor extra ambiance  er werd uitbundig meegezongen en gedanst.

Daarna volgden nog verrassingsoptredens van Marco Schuitmaker en Camille, die de feestvreugde verder opdreven met hun energieke performances en herkenbare nummers. De zaal stond op dat moment al helemaal op z’n kop.

Maar het hoogtepunt van de avond moest nog komen. Plots klonk het diepe gebrom van een motor door de zaal. Sinterklaas arriveerde dit jaar op een moto met sidecar, vergezeld door zijn twee trouwe Pieten. Zijn spectaculaire binnenkomst zorgde meteen voor grote ogen, verwondering en luid applaus. De Variant-leden gingen uit de bol bij het zien van de Sint  een moment vol pure blijdschap.

Sinterklaas nam uitgebreid de tijd om iedereen te begroeten en bracht een warme boodschap mee: dit jaar waren er helemaal géén stoute kinderen. Iedereen werd geprezen voor hun vriendelijkheid, hun inzet en hun prachtige aanwezigheid op het feest.

Zo werd het een avond vol muziek, plezier, warmte en oprechte vreugde — een Sinterklaasfeest dat nog lang in het geheugen zal blijven nazinderen.
Dank aan Frederique Jamart voor de foto's, verslag Rudi Coomans voor www.nieuwsheusdenzolder.be