Vandaag kleurde het Sint-Franciscuscollege in Berkenbos in de mooiste tinten van vriendschap, enthousiasme en engagement — want het is Dag van de Jeugdbeweging! 💙💛❤️💚
Vanmorgen trokken heel wat leerlingen in volle trots naar school, gehuld in hun KSA-, Chiro-, Scouts-, KLJ-, KAJ-, Kazou- of andere jeugdbewegingoutfit. Een bont en vrolijk geheel dat symbool staat voor de kracht van verbondenheid, plezier en inzet voor elkaar.
De dag begon met een gezellig gezamenlijk ontbijt, spek en eieren warme choco & lekkere broodjes en vele andere lekkernijen waar een honderdtal leerlingen samen genoten van een warme sfeer en een stevige dosis kameraadschap.
Daarna werd de speelplaats omgetoverd tot een dansvloer vol energie!
De typische dansmoves en kampklassiekers galmden over het plein, met muziek die bij elke jeugdbewegingsziel herinneringen oproept aan zomerkampen, groepsspelen en kampvuren tot diep in de nacht.
Na deze bruisende start mochten de leerlingen opnieuw de boeken induiken, maar de sfeer van samenhorigheid blijft nazinderen tot de middag, wanneer er nog meer activiteiten op het programma staan.
Vandaag zetten we met trots alle jongeren in de bloemetjes die zich wekelijks inzetten voor hun groep en gemeenschap.
Een welgemeende dankjewel aan KSA, Chiro, Scouts, KLJ, KAJ, Kazou, JNM, Jeugdbond voor Natuur en Milieu, FOS Open Scouting, Broederlijk Delen Jeugd en alle andere jeugdbewegingen die ons land zo rijk maken aan solidariteit, vriendschap en plezier!
Samen sterk. Samen jeugd. Samen toekomst.