





Vandaag vond de hondenwedstrijd van Kringgroep Hauweycken plaats. In totaal namen zeven honden deel, elk vergezeld door hun toegewijde baasje.
De dag begon vroeg: om 8 uur kwamen de leden van onze hondenclub samen op het terrein. Van daaruit vertrokken we gezamenlijk naar de speurvelden, die zich op verplaatsing bevinden in Schulen, meer bepaald in de Pannestraat. Eenmaal aangekomen, begon iedereen met het speurwerk, een essentieel onderdeel van de wedstrijd waarbij zowel de neus van de hond als de samenwerking met de geleider op de proef wordt gesteld.
Tegen 10.30 uur waren we terug op ons eigen terrein. Daar werd het tweede deel van de wedstrijd voortgezet, te beginnen met het gehoorzaamheidsprogramma. De honden toonden hun discipline en de sterke band met hun baasjes. Nadien volgde het pakwerk, waarbij moed, kracht en controle centraal stonden.
Het was een geslaagde dag, met gemotiveerde deelnemers, sterke prestaties en een fijne sfeer. We bedanken iedereen die aanwezig was en meegeholpen heeft om van dit event een succes te maken.
Dank aan GuidoWeyens voor de info en foto's