donderdag 29 mei 2025

8 Eerste Communiecanten in Berkenbos


Vanmorgen verzamelden de eerste communicanten zich in de Valentinuskerk in Berkenbos om een bijzonder moment in hun jonge leven te vieren: hun eerste communie. In een warme en feestelijke sfeer werden zij omringd door stralende ouders, trotse grootouders, familie en vrienden die dit heilige sacrament samen met hen wilden beleven.

De viering werd voorgegaan door Pater Frans Kusters, die met serene woorden en bemoedigende aanwezigheid het gebeuren tot een mooie herinnering maakte geassisteerd door Pitjoe  en Sooike misdienaar

We feliciteren van harte de eerste communicanten:
Amelia, Emiel, Kristella, Lina, Lukas, Marie, Mathias en Noor.

Jullie inzet en enthousiasme straalden vandaag van het altaar!

Een oprechte dank gaat ook uit naar de catechisten Ann, Cindy, Laura en Rita, die de kinderen met veel zorg, toewijding en warmte begeleid hebben op hun weg naar deze bijzondere dag.

Proficiat aan iedereen die dit mogelijk heeft gemaakt!
Dank aan Rudi Coomans voor verslag & foto