
Op dinsdag 23 april vond het jaarlijkse Lentefeest van Samana Zolder plaats in de gezellige zaal van de Jogem. Om 14.00 uur verzamelden maar liefst 90 leden zich om samen te genieten van een hartverwarmende namiddag vol lentevreugde en verbondenheid.
De namiddag werd feestelijk ingezet met een mooie, bezinnende tekst over de lente, voorgelezen door onze voorzitster Rozette. Haar woorden brachten meteen een sfeer van vernieuwing en hoop in de zaal. Nadien nam E.H. Frans het woord en deelde hij een inspirerende paasboodschap, die perfect aansloot bij de geest van het seizoen.
Voor de innerlijke mens werd uiteraard ook goed gezorgd: een heerlijk assortiment aan sandwiches met een fris slaatje werd geserveerd, gevolgd door koffie of thee. Als zoete afsluiter genoten we van een overheerlijk gebakje – een moment van pure verwennerij.
De sfeer zat er goed in en met een mooie tombola als kers op de taart werd de namiddag helemaal compleet. Er werd veel gelachen, gekeuveld en genoten – het was een échte Samana-namiddag: warm, verbonden en vol kleine gelukjes.
Dank aan iedereen die aanwezig was en in het bijzonder aan Rozette voor de fijne woorden en aan Lode voor het vastleggen van de mooie momenten op beeld.
Op naar de volgende fijne samenkomst!
Met veel dank aan Lode Beylemans voor verslag en foto