Vanmorgen als je wakker werd constateerde vele inwoners van Heusden en Zolder dat er geen stroom was na het licht aan te klikken. Maar de stroomonderbreking had niks met uw elektrische kast te maken het lag aan een probleem (probeer het te achterhalen). Fluvius werd dan ook opgeroepen om deze klachten te gaan bekijken en te herstellen dat was zo rond 04u46. Ondertussen alle straatlampen uit en heel veel gezinnen zonder stroom.
Zo kwam een gedeelte van Zolder, Berkenbos, Ook stroompanne in Houthalen-Helchteren en stuk van de Voort Zolder zonder stroom te zitten
Tegen 05u45 was er weer stroom
UPDATE om 08u00
Deze ochtend was er een probleem bij een transformatorstation (hoogspanning) bij Elia. Hierdoor zaten meer dan 7500 gezinnen in de regio Heusden-Zolder en Houthalen-Helchteren van 04.46 tot 06.00 zonder elektriciteit.
Ondertussen heeft dus iedereen weer spanning.
De precieze oorzaak is nog niet gekend, Elia is dit aan het onderzoeken.