vrijdag 2 februari 2024

Maria-Lichtmis-pannenkoeken bij Samana-BerkenbosTafels mooi versierd , onze vrijwilligers klaar om te helpen waar nodig… het feest kon beginnen! Met 52 aanwezigen hebben we er in het ontmoetingscentrum van Berkenbos een gezellig pannenkoekenfeest van gemaakt: deugddoend gebabbel, pilletjes-quiz oplossen, veel bijgeleerd !!! pannenkoekenfestijn … . En of onze Samanaleden genoten hebben!!!..... contentement alom!
Het was een gezellige sfeer, niet alleen onder de samanaleden maar ook onder onze vrijwilligers. Zij zetten zich telkens vol enthousiasme in om er een geslaagde namiddag van te maken. Zelfs de afwas nadien is een plezante gebeurtenis waar we een ludieke gebeurtenis van maken.
Bij het naar huis brengen van onze leden horen we alleen maar deugddoende commentaren, wat ons als vrijwilligers gelukkig maakt.
Dank aan Lieve Claes voor het verslag & de foto's