vrijdag 26 november 2021

DE ST. BARBARA VIERING VAN 3 DECEMBER 2021 TE BRUSSEL WORDT UITGESTELD.

Het bestuur is vandaag 25/11/2021 samengekomen onder leiding van onze voorzitter Michel Dylst en hebben unaniem beslist om de viering van 3 december 2021 te Brussel uit te stellen.

Zoals in het verleden, in de ondergrond alsook in de afgelopen jaren hebben we steeds op een verantwoordelijke manier gewerkt in het belang van iedereen en vooral onze leden.
Vandaag, gelet op de alarmerende toestand ivm Corona…

Zoals in het verleden, in de ondergrond alsook in de afgelopen jaren hebben we steeds op een verantwoordelijke manier gewerkt in het belang van iedereen en vooral onze leden. Vandaag, gelet op de alarmerende toestand ivm Corona tonen we ook onze verantwoordelijkheid. In het belang van onze leden en het mogelijke besmettingsgevaar zijn we tot dit besluit gekomen. Wij dragen “DE ZORG” een warm hart toe, zij zetten zich ook in met het risico voor hun eigen gevaar en willen ons respect tonen, op onze manier. WEES ER VAN OVERTUIGD, UITSTEL IS GEEN AFSTEL!!!