Vandaag ging Guido Aerts alvast op verkenning naar de Sint-Jozefkapel, gelegen langs de Beringersteenweg, op de plek naast de vroegere “kiekenbakker”. Wat hij daar aantrof, was een stil getuigenis van vervlogen tijden… De kapel bleek al zeker tien jaar niet meer onderhouden te zijn.
Met veel toewijding heeft Guido de kapel alvast van buiten schoongemaakt, zodat ze opnieuw een beetje haar oude waardigheid terugkrijgt. Maar om ook de binnenkant weer netjes te kunnen maken, is er één belangrijk obstakel: de sleutel.
Daarom deze warme oproep: weet iemand wie de sleutel heeft, of waar die zich bevindt? Guido heeft al bij de buren aangeklopt, maar voorlopig zonder resultaat. Het zou mooi zijn om deze kapel, die zoveel herinneringen draagt, opnieuw in ere te herstellen.
Alle hulp of informatie is meer dan welkom, laat ons uw bericht ontvangen via redactie@nieuwsheusdenzolder.be
