Dit weekend 26-27 oktober werkt Infrabel ook door aan de vernieuwing van de sporen tussen de Merelstraat en de Edward Staintonstraat/Schoonstraat in Heusden-Zolder. Bepaalde overwegen (Merelstraat, R. Gompartsstraat en Koerselsebaan) zullen om veiligheidsredenen tijdens bepaalde werkperiodes afgesloten zijn voor alle verkeer (inclusief voetgangers en fietsers). In samenspraak met de gemeente worden er lokale omleidingen voorzien.
Infrabel maakt van deze werkweekends ook gebruik om tussen Hasselt en Mol onderhoudswerken aan de spoorinfrastructuur uit te voeren en de overweg Craenenhoefweg in Leopoldsburg te vernieuwen.
Al deze werken zijn nodig om de veiligheid en continuïteit van het treinverkeer te blijven garanderen.
Dit weekend van 26-27 oktober zullen er geen treinen rijden tussen Hasselt en Mol in beide richtingen. De NMBS zet vervangbussen in die stoppen in de stations van Hasselt, Zonhoven, Zolder, Heusden, Beringen, Beverlo, Leopoldsburg, Balen en Mol.
Reizigers worden aangeraden om de online reisplanner van de NMBS te raadplegen, waar ook de vertrektijden van de vervangbussen te vinden zijn. Meer informatie is beschikbaar op de website van de NMBS.