woensdag 16 november 2022

MISSIE@SFC 18 - 19 - 20 november


Urban trail 2022
Op 20 november 2022 kan je deelnemen aan de tweede editie van de SFC Urban Trail. Het wandel- en loopevenement ten voordele van kansarme jongeren gaat door op 20/11/’22 in het Sint-Franciscuscollege te Heusden-Zolder (Minderbroedersstraat 11). Het traject doorkruist opnieuw lokale industriegebouwen, mijnerfgoed, onze schoolgebouwen. Wie kiest voor de lange afstand doorkruist natuurgebied de Galgenberg (8 km) en optioneel loop je nog wat extra kilometers over de mijnterril (11 km). Voor deze afstand is er een bevoorrading voorzien na 5 km. Er zijn kleedkamers beschikbaar en er is de mogelijkheid om te douchen en een versnapering te nuttigen achteraf. Voor onze leerlingen vragen we een vrije bijdrage. Voor externen is de kostprijs 5,00 EUR indien u vooraf inschrijft. Als u kiest voor een daginschrijving is de kostprijs 10,00 EUR. Na het invullen van dit formulier ontvangt u een bevestigingsmail met de betalingsgegevens. INSCHRIJVEN DOE JE HIER

Quiz Missie@SFC
18 november 2022
deuren 19u30, start quiz: 20u
maximum 6 personen per ploeg
plaatsen beperkt tot 50 ploegen inschrijving is pas definitief na storting van 20€ op het rekeningnummer
vragen en info: tom.broux@sfc
Na het invullen van dit formulier ontvangt u een bevestigingsmail met de betalingsgegevens.
SCHRIJF U HIER IN