donderdag 18 november 2021

CHIRO BERKENBOS annuleert de viering CHRISTUS KONING

Naar aanleiding van de beslissingen van het overlegcomité, kwam de Chiroleiding Berkenbos online samen. Als Chiro proberen we altijd de corona-maatregelen zo strak mogelijk op te volgen en de gezondheid van onze leden en leidingsploeg te garanderen. Om die reden hebben we besloten om onze Christus Koning viering van nu zondag 21 november uit te stellen naar een later moment. 

 Een moment waar we iets meer vrijheid en zekerheid hebben. Gezien de huidige situatie in Heusden-Zolder en binnen onze groep lijkt ons dat de enige juiste beslissing. Dit weekend nemen we bovendien de tijd om onze werking te bekijken en te bepalen wat nog haalbaar is. Uiteraard betreuren we deze beslissing. Christus Koning is het grote Chirofeest ... maar uitstel is zeker geen afstel.