zondag 4 april 2021

Projectensteun in het Zuiden

Heb jij banden met een ontwikkelingsproject in het Zuiden? Dan kan je financiƫle steun krijgen vanuit de gemeente. Bekijk de criteria voor projectensteun op onze gemeentelijke website en dien je aanvraag in voor 1 mei. Belangrijk is dat het eerder om een kleinschalig project met kwetsbare groepen gaat, dat het project ook gedragen is door de doelgroep zelf en dat het een draagvlak heeft in onze gemeente.

De aanvragen worden door een werkgroep van de GROS beoordeeld. Op basis van het advies van deze groep vrijwilligers die stuk voor stuk ervaring hebben met projectwerking in het Zuiden of binnen Noord-Zuid initiatieven en NGO’s, worden de subsidies verdeeld onder de goedgekeurde projecten. Bezorg je aanvraag aan het onthaal van het gemeentehuis of met een mailtje naar welzijn@heusden-zolder.be. Info: Team Welzijn | Duurzame ontwikkeling – 011 80 80 80