woensdag 28 april 2021

Nieuwe jeugdcoordinator bij Kfc Anadol

Met trots willen we meedelen dat Ronny Marcoen vanaf seizoen ‘21-‘22 onze rangen gaat versterken als nieuwe jeugdcoördinator.

Ronny is 50 lentes jong en woonachtig in Peer. Hij is in het bezit van talloze diploma’s en boordevol ervaring. We zijn ervan overtuigd dat Ronny met zijn ervaring( 20 jaar) als trainer veel kennis heeft en dat graag wil delen met onze jeugdtrainers.
Zijn sociale ingesteldheid en passie voor voetbal heeft ons overtuigd dat hij een meerwaarde zal bieden voor onze jeugdspelers. We heten hen welkom in onze familie en kijken uit naar een fijne samenwerking. PS: langs deze weg wil ik onze huidige jeugdcoördinator Arif Cesur bedanken voor zijn jarenlange inzet. Hij heeft aangegeven om als trainer verder te gaan binnen onze club. We wensen hem veel succes in zijn carrière als trainer. Met veel dank aan Aytekin Han