zondag 6 december 2020

De Sint kwam ook bij Springplank Eversel een veilige slaapplaats vragen

 
De Sint kwam op zondagavond aan op onze school De Springplank in Eversel. Hij was op zoek naar een veilige slaapplaats. Gelukkig waren er nog 2 juffen in hun klas aan het werken. Na telefonisch contact met de zorgjuf konden de juffen De Sint een slaapklasje aanbieden. Elke dag kregen de kinderen ofwel via een filmpje of via een brief een nieuwe opdracht en boodschap van de Sint. De kinderen gingen ook elke dag in de kamer van De Sint kijken wat er bij gekomen was. Op donderdag werd het bord gezet in alle klassen.....op vrijdag konden de kinderen via een filmpje zien dat De Sint na een lange, drukke nacht onze school verlaten had. Om iedereen te bedanken had hij snoepzakken en speelgoed voor iedereen achtergelaten. Het waren spannende en gezellige dagen... op deze manier is De Sint toch heel dicht bij ons geweest! Met dank aan Elke Elsen