woensdag 28 oktober 2020

Chiro Berkenbos schort werking op

Als jeugdvereniging van Heusden-Zolder kunnen we uiteraard niet blind zijn voor wat er rondom ons gebeurt. De nieuwe maatregelen van zowel de federale als de Vlaamse regering overtuigden ons om ook onze werking drastisch te herzien en aan te pakken. We willen als ploeg een voorbeeld zijn voor onze leden en tonen aan de ouders dat we de situatie ernstig nemen. Om die reden besluiten we onze werking van zondag 1 november t.e.m. zondag 15 november op te schorten voor alle leden en leiding. In onze beslissing verplaatsen we eveneens onze activiteiten Christus Koning en Berkenquiz naar een latere datum in 2021. Onze ploeg bekijkt momenteel om een online aanbod per afdeling op te starten. Uiteraard houden we onze leden op de hoogte.

We willen de nieuwe maatregelen alle kansen geven om het virus een mokerslag toe te dienen. Als vereniging hebben wij daar zeker een taak in op te nemen. Dit is zeker geen leuke of populaire beslissing, maar wat ons betreft eentje die nu hard nodig is.  Met veel dank aan  Chiro Berkenbos