vrijdag 21 augustus 2020

Kom terug op adem in de natuur

Wie wil genieten van een leuke wandeling op onze mijnterril of de natuur wil verkennen op Domein Bovy, mag dat voortaan doen zonder mondmasker. Hiermee komt er een versoepeling van de mondmaskerplicht in onze gemeente en is het dragen van een mondmasker in bossen en natuurgebieden niet meer verplicht. Belangrijk is wel om een mondmasker op zak te hebben, want de regel blijft gehandhaafd op het overige openbaar domein. Wie bijvoorbeeld met de auto naar Domein Bovy gaat, draagt op de parking een mondmasker. Van zodra je bijvoorbeeld de dierenweide of het vlonderpad bezoekt, mag je mondmasker af. Indien de situatie in onze gemeente in de loop van de komen dagen en weken positief evolueert, komen er een verdere versoepelingen. Daarom een warme oproep om je aan alle maatregelen te houden en de nodige voorzorgen te nemen. Burgerzin en samenwerking zijn onze beste wapens in de strijd tegen corona. Info: www.heusden-zolder.be