zaterdag 15 februari 2020

"verjaardagsbrief Fietsersbond" voor de gemeenteraad 20 februari


De Fietsersbond Heusden-Zolder bestaat 1 jaar en zal daarom haar verjaardagsbrief voorlezen voorafgaande de gemeenteraad van donderdag 20 februari. Onze stuurgroep bestaat uit 12 gemotiveerde fietsers die voorgenomen hebben om samen met alle instanties tegen 2025 het autoverkeer te doen verminderen met 25%, vandaar “actie 25/25”. Als je weet dat meer dan 50% van het autoverkeer in onze gemeente lokaal is, is dit wel een haalbare kaart. We rijden ontzettend veel korte ritjes met de auto. We nodigen daarom de gemeenteraadsleden uit om zeker om 18u45 aanwezig te zijn (of vroeger) zodat wij hen kunnen verrassen met enkele nuttige fietsvriendelijke kadootjes, een bijzondere fietsact en onze verjaardagsbrief in duo voorgelezen. Natuurlijk zijn ook alle ge├»nteresseerde burgers uit onze gemeente welkom.