maandag 20 januari 2020

HOOP DOET GEVEN

Armoede kan iedereen overkomen. Maandelijks deelt Sint-Vincentius, een vrijwilligersvereniging die mensen in armoede bijstaat, voedselpakketten uit aan een 200-tal kansarme gezinnen uit onze gemeente. Met de actie ‘Hoop doet Geven’ kan ook jij je steentje bijdragen en armoede een halt toeroepen.

Tussen 6 en 31 januari kan je terecht in één van de 20 inzamelpunten om samen met ons en Sint-Vincentius gezinnen in armoede verder te helpen. Met ‘Hoop doet Geven’ zijn we vooral op zoek naar droge voeding en verzorgingsproducten. Na afloop worden alle producten verzameld en verdeeld onder de verschillende gezinnen. Gewoon doen!

• Wijkcentrum Lindeman, Galgenbergstraat 55
• Zebrahuis, Waterleidingstraat 14
• Wijkcentrum Halhei, Halhei 46
• Seniorencentrum de Zandloper, Hesdinstraat 15
• Spelotheek, Minderbroederstraat 10
• Gemeentehuis (inkomhal), Heldenplein 1
• opvanglocaties van ’t Klim-op-ke
          o BKO Heusden, Kerkenblookstraat 7
          o BKO Zolder, Beekbeemdenhof 2
          o BKO Boekt, Reitveld z/n
          o BKO Bolderberg, Kluisstraat 15 B1
          o BKO Berkenbos, Schansstraat 161
• Lokale supermarkten in onze gemeente
• School Sint Franciscuscollege, Minderbroederstraat 11
• Kleuterschool de toverfluit, Brugstraat 16
• Islamitisch informatiecentrum, Waterleidingstraat 1/6
• Bibliotheek Heusden-Zolder, Sint-Willibrordusplein 8
• Sultan Ahmet moskee, Pastoor Paquaylaan 77
Info: Team Welzijn – 011 80 80 86