donderdag 21 november 2019

Actie voor het goede doel in kleuterschool De Toverfluit !


Afgelopen week deden we in onze school een project voor het goede doel.
Namelijk kids@Madiha uit Sri Lanka. Via filmpjes die we kregen uit hun schooltje brachten we hun wereld echt naar binnen in onze school. Eén van onze ouders (die afkomstig is uit Sri Lanka) kwam langs in de klederdracht van bij hun en maakten voor heel de kleuterschool een typisch gerechtje, lekker was dat !

 Tot slot verkochten we theelichtjes die we knutselden in de klas, de opbrengst daarvan ging integraal naar de kinderen uit Sri Lanka, zij gaan hiermee hun speelplaats opfrissen en verfraaien. Op deze manier kunnen we een lichtje zijn voor elkaar, een lichtje voor de kindjes uit Sri Lanka! Met veel dank aan juf Jolien (kleuterschool De Toverfluit)